Odbitki ze zdjęć cyfrowych to prosty sposób na zachowanie najlepszych ujęć. Dzięki fotolaboratoriom internetowym możesz przenieść swoje zdjęcia z komputera na papier, bez wychodzenia z domu. Fotoindex pozwala porównać ceny najbardziej popularnych formatów odbitek zdjęciowych oferowanych przez krajowe fotolaby. Zanim zamówisz zdjęcia przez internet, poznaj opinie innych klientów. Nie warto przepłacać – obserwuj Fotoindex na Facebooku oraz Google+  i powiedz o nas znajomym.

ODBITKI

format 9×13

format 10×15

format 13×18

format 15×21

format 20×30

PAKIETY ODBITEK 100+

format 9×13

format 10×15

format 13×18

format 15×21

format 20×30

 

PAKIETY ODBITEK 300+ 

format 9×13

format 10×15

format 13×18

format 15×21

 

PAKIETY ODBITEK 500+

format 9×13

format 10×15

format 13×18

format 15×21

Zestawione ceny są regularnymi cenami brutto i odnoszą się do najtańszego produktu znajdującego się w ofercie konkretnego fotolabu. Ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów ilościowych, kosztów przesyłki oraz dodatkowych opłat określanych najczęściej jako “opłata za otwarcie sesji”  lub “opłata startowa”.

Zamawianie zdjęć przez internet jest zazwyczaj bardzo proste – wystarczy na stronie wytypowanego fotolabu pobrać program, lub skorzystać z aplikacji działającej w przeglądarce. Pamiętaj jednak, że zdjęcia zamawiane w róznych fotolabach mogą nieznacznie różnić się wymiarami mimo tego samego formatu. Różnice mogą również wystąpić w jakości papieru, jego strukturze i w oddaniu barw.

Ceny odbitek to nie wszystko – sprawdzaj czy doliczane są dodatkowe opłaty i jaki będzie ostateczny koszt wysyłki. Przy mniejszych zamówieniach – w ramach oszczędności – warto skorzystać z tańszych usług pocztowych zamiast kurierskich, wiąże się to jednak z dłuższym czasem oczekiwania na finalny produkt. Niektóre serwisy oferują możliwość odbioru osobistego – może okazać się to wygodne, jeśli zależy Ci na czasie.

FotolabyPorównanie cen odbitek ze zdjęć cyfrowychOdbitki ze zdjęć cyfrowych to prosty sposób na zachowanie najlepszych ujęć. Dzięki fotolaboratoriom internetowym możesz przenieść swoje zdję…