Świat fotoupominków i fotogadżetów jest wyjątkowo bogaty.  Zestawiliśmy dla Ciebie ceny najbardziej popularnych fotoprezentów. Znajdź najtańsze na rynku fotokubki, fotopuzzle oraz maskotki i podkładki pod myszki z nadrukowanym zdjęciem. Tylko tutaj, w jednym miejscu zobaczysz oferty dziesiątek internetowych labów. Badź na bieżąco i obserwuj nas na Facebooku i Google+

fotokubki

fotomaskotki

podkładki pod mysz 

fotopuzzle A4 

fotopuzzle A3 

Zestawione ceny są regularnymi cenami brutto i odnoszą się do najtańszego produktu znajdującego się w ofercie konkretnego fotolabu. Ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów ilościowych, kosztów przesyłki oraz dodatkowych opłat określanych najczęściej jako “opłata za otwarcie sesji”  lub “opłata startowa”.

Fotokubki występują jako klasyczne białe (takie znajdują się w naszej porównywarce cen), ale też z kolorowymi wnętrzami lub ozdobnymi uchwytami. Często w ofertach fotolabów można spotkać tzw “kubki magiczne”, które pod wpływem temperatury nalewanej do nich cieczy, zmieniają swoją barwę. Foto kubek to jeden z najpopularniejszych produktów upominkowych, ale również popularny gadżet w branży reklamowej. Zamawiając kubki ze zdjęciem warto zwrócić uwagę czy będzie można je myć w zmywarce – nie wszystkie produkty są do tego przygotowane. Oprócz tego, w niektórych ofertach nadruk pokrywa cały obwód kubka tworząc panoramiczną grafikę, a w innych jest jedynie umieszczony na niewielkiej części naczynia.

Misie, renifery, zające, lwy, małpy i żyrafy… to główni przedstawiciele rodziny Fotomaskotek. Przyodziane w małe koszulki z nadrukowanym zdjęciem, mogą być przyjemnym prezentem dla dzieci. Przed zamówieniem pluszaka z wybranym zdjęciem warto sprawdzić jaki jest jego rozmiar, jaki będzie termin realizacji, czas dostawy i całkowita cena uwzględniająca koszt przesyłki.

Foto podkładki pod myszy komputerowe generalnie są bardzo podobne do siebie, niezależnie gdzie je zamówimy. Kilka labów i drukarni internetowych oferuje podkładki w innych kształtach (np. okrągłe) niż te tradycyjne kwadratowe. Różnice w podkładkach znanych też jako FotoMousepady - mogą również wystąpić w grubościach i powierzchniach zadruku.

Fotopuzzle to nic innego jak wydrukowane na twardym kartonowym podkładzie zdjęcie, pocięte na dziesiątki a czasem setki “puzzlowych” elementów. Fotopuzzle mogą występować w różnych formatach i kształtach. Najczęściej spotykane są formaty A4 i A3. Przy zamawianiu Fotopuzzli warto zwrócić uwagę na ilość elementów jakie przypadają na zestaw oraz czy układanka będzie pakowana w woreczek, czy bardziej trwałe pudełko.

możesz porównać również ceny innych fotoproduktów:

ceny odbitek fotograficznych
fotoksiążki - porównanie cen
FotolabyPorównanie cen fotoupominków i fotogadżetówŚwiat fotoupominków i fotogadżetów jest wyjątkowo bogaty.  Zestawiliśmy dla Ciebie ceny najbardziej popularnych fotoprezentów. Znajdź najtań…