Fotokalendarze to jeden z najpopularniejszych prezentów ze zdjęć cyfrowych, a Fotoindex pozwala porównać ceny najbardziej popularnych formatów fotokalendarzy. Tutaj też jednym rzutem oka poznasz opinie dotychczasowych klientów, którzy już korzystali z usług fotolabów i drukarni oferujących druk personalizowanych kalendarzy i terminarzy. Nie warto przepłacać – obserwuj Fotoindex na Facebooku oraz Google+ i wspomnij o nas znajomym.

 ścienne A4 

ścienne A3

biurkowe 

kuchenne 

jednoplanszowe A3 

trójdzielne 

fotolab
cenaocenyopinie
profil fotolabu 15,00 zł

ZOBACZ OCENY
20
DODAJ OPINIĘ
PRZEJDŹ DO FOTOLABU
profil fotolabu 28,00 zł

ZOBACZ OCENY
19
DODAJ OPINIĘ
PRZEJDŹ DO FOTOLABU

 fototerminarze A5 

fotolab
cenaocenyopinie
profil fotolabu 40,00 zł

ZOBACZ OCENY
8
DODAJ OPINIĘ
PRZEJDŹ DO FOTOLABU
Zestawione ceny są regularnymi cenami brutto i odnoszą się do najtańszego produktu znajdującego się w ofercie konkretnego fotolabu. Ceny nie uwzględniają ewentualnych rabatów ilościowych, kosztów przesyłki oraz dodatkowych opłat określanych najczęściej jako “opłata za otwarcie sesji”  lub “opłata startowa”.

Rodzaje fotokalendarzy. Najczęściej w ofertach fotolabów spotkamy fotokalendarze ścienne, biurkowe i kuchenne. Kalendarze ścienne występują zazwyczaj w formacie A4 i A3, w formie 12 stronnicowych wydań lub tańszych – jednoplanszowych. Najmniejsze kalendarze biurkowe mają wymiary 10×15 cm, ale występują też dwukrotnie większe. Kalendarze kuchenne mają w wiekszości przypadków kształt prostokąta o wymiarach 13x30cm lub 15x45cm.

Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu fotokalendarzy? W pierwszej kolejności na opinie klientów, którzy zamówili już fotokalendarz i podzielili się swoimi spostrzeżeniami. Pomocny może się okazać nasz ranking 10 najlepszych fotolabów oferujących fotokalendarze. Warto również zwrócić uwagę na jakość papieru i formę druku. Najczęściej fotokalendarze drukowane są na papierze kredowym, a tylko niektóre firmy oferują druk na papierze fotograficznym. Oprócz tego używany do druku papier może mieć różną gramaturę, co przekłada się nie tylko na walory estetyczne kalendarza ale też na jego trwałość.

Fotokalendarz kontra kalendarz. W przeciwieństwie do typowych kalendarzy zakupionych w sklepie, kalendarze personalizowane można tworzyć zaczynając projekt od dowolnego miesiąca. Może to być rocznica, dzień urodzin a nawet święto narodowe. Niektóre fotolaby oferują również możliwość wyróżniania wybranej daty małym zdjęciem, grafiką lub tekstem. Tak projektowany foto-kalendarz staje się nie tylko eleganckim, ale też unikalnym prezentem.

FotolabyPorównanie cen fotokalendarzy i fototerminarzyFotokalendarze to jeden z najpopularniejszych prezentów ze zdjęć cyfrowych, a Fotoindex pozwala porównać ceny najbardziej popularnych formatów f…