Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/fotoindex/domains/fotoindex.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1142
dla Użytkowników

Fotoindex to pierwszy i jedyny w Polsce serwis pozwalający na porównanie ofert internetowych fotolabów. Do Twojej dyspozycji oddajemy grupę 9 porównywarek cenowych oraz rankingi oparte na ocenach i opiniach innych użytkowników.

Korzystając z Fotoindexu możesz sprawnie wytypować firmę której powierzysz swoje zdjęcia. Krótko mówiąc, oszczędzasz swój czas i pieniądze. Prawda, że to przyjemne uczucie? Cieszymy się, że możemy pomóc, a ucieszymy się jeszcze bardziej, jeśli po dokonaniu transakcji w wybranym zakładzie fotograficznym wrócisz do nas i zostawisz stosowną opinię.

Formularz kontaktowy, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz inne informacje zwiazane z funkcjonowaniem serwisu znajdziesz poniżej. Jeśli zgodzisz się, że Fotoindex to dobry pomysł i robimy pożyteczną robotę to wyraź to lajkiem, plusem, albo po prostu powiedz o nas swoim znajomym.

 

Fotolabydla UżytkownikówFotoindex to pierwszy i jedyny w Polsce serwis pozwalający na porównanie ofert internetowych fotolabów. Do Twojej dyspozycji oddajemy grupę 9 por…