Fotoindex to niezależny serwis gromadzący opinie, ceny i informacje handlowe dotyczące fotolabów internetowych. Oferujemy unikalną w skali kraju możliwość efektywnego dotarcia do grupy potencjalnych klientów zainteresowanych produktami i usługami fotograficznymi. Udostepniamy również unikalne narzędzia do budowania wizerunku marki w internecie.

4 kluczowe korzyści

płynące z obecności Twojego serwisu w Fotoindexie:

  • Reklama i promocja - Wysokie miejsce w niezależnym rankingu to silny argument przyciągający przyszłych klientów. Rekomendacje są bardzo ważne. Szczególnie, że ponad połowa Polaków poszukuje w sieci informacji o cenie produktu lub opiniach wystawionych przez innych użytkowników.

  • Wspieranie sprzedaży - Obecność w dedykowanych porównywarkach cenowych pozwala na zwiększenie sprzedaży i staje się kolejną formą promocji fotolabu.

  • Analiza efektywności - Opinie klientów pozwalają na weryfikację wprowadzanych w serwisie zmian – zarówno tych o charakterze handlowym, funkcjonalnym jak i czysto marketingowym.

  • Ochrona reputacji - Dzięki opiniom możesz dowiedzieć się, co w Twojej ofercie klienci doceniają ale także co ich irytuje. Śledząc opinie swoich klientów, możesz natychmiastowo reagować na wszelkie uwagi i sugestie.

Aby otrzymać więcej informacji i dostęp do panelu administracyjnego, prosimy wysłać wiadomość z adresu mailowego w domenie fotolabu na adres fotolaby(@)fotoindex.pl.

 
FotolabyRozpoczęcie współpracyFotoindex to niezależny serwis gromadzący opinie, ceny i informacje handlowe dotyczące fotolabów internetowych. Oferujemy unikalną w skali kraju …